BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1449
mod_vvisit_counterWczoraj2149
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7270
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14331
mod_vvisit_counterObecny miesiąc38142
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc63059
mod_vvisit_counterŁącznie6880075

Online (20 minut temu): 22
Twój IP: 54.224.117.125
,
Dzisiaj: Sty 19, 2022
Spotkanie mikołajkowe TPD PDF Drukuj Email
środa, 16 grudnia 2015 13:35

Od wielu lat Zarząd Gminny TPD w Koszycach organizuje spotkania dla dzieci z terenu gminy Koszyce. Aby tradycji stało się zadość takie spotkanie odbyło się 16 grudnia 2015r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej. Panie z TPD zadbały o odpowiedni wystrój i bardzo miłą atmosferę.

Na stołach pojawiły się świąteczne stroiki, świece a przed każdym uczestnikiem był wigilijny opłatek, którym uczestnicy łamali się składając sobie życzenia. Punktem kulminacyjnym był oczywiście Św. Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Zanim jednak to nastąpiło dzieci z Centrum Oświatowego w Koszycach oraz Szkoły Podstawowej w Książnicach Wielkich zaprezentowały przygotowaną przez siebie część artystyczną.

Na koniec, było wspólne śpiewanie kolęd, przy akompaniamencie gitary, na której grał Pan katecheta Daniel Gorczyński.

Gościem honorowym spotkania był Pan Stanisław Rybak – Wójt Gminy Koszyce, główny sponsor TPD oraz wielki przyjaciel dzieci, który złożył dzieciom serdeczne życzenia świąteczne. Gośćmi byli także Przewodniczący Rady Gminy Pan Tadeusz Nawrot oraz Dyrektor Centrum Oświatowego w Koszycach Pan Ryszard Kłos, Pani Julia Drążkiewicz – Prezes Zarządu Gminnego TPD składając wszystkim życzenia, wyraziła wdzięczność i podziękowania Panu Wójtowi za wieloletnią pomoc finansową i organizacyjną dla działalności TPD, oraz wielkie serce okazywane dzieciom.

Podziękowała też gościom obecnym na spotkaniu oraz swoim współpracownicom  Paniom: Mieczysławie Marzec, Zenonie Król, Annie Muter, Lucynie Krępie, które pracowały przy zorganizowaniu spotkania.

 

Zdjęcia