BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj509
mod_vvisit_counterWczoraj2149
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12464
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc44711
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2371408

Online (20 minut temu): 15
Twój IP: 54.81.8.73
,
Dzisiaj: Wrz 23, 2017
Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Muzeum Ziemi Koszyckiej PDF Drukuj Email

Jury konkursu biorąc pod uwagę pomysłowość, staranność i wysoki poziom artystyczny postanowiło ocenić szopki w dwóch kategoriach: „Szczególne wyróżnienie” i „Wyróżnienie”.

Wyniki:

  1. Szkoła Podstawowa w Bejscach

Szczególne wyróżnienie: Weronika Drewno, Agelika Sowa.

Wyróżnienie: Dominik Trzaska, praca zbiorowa: Oliwia Kocińska i Natalia Trzaska, praca zbiorowa: Katarzyna Żydowska, Julia Iwańska, Patrycja Niedźwiedź, Oliwia Drewno, praca zbiorowa: Joanna Doumbia-Nowak, Jula Klimczyk, Natalia Wójcik.

  1. Szkoła Podstawowa w Wielgusie

Szczególne wyróżnienie: Filip Nowak

Wyróżnienie: Karolina Cetnarska

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

Szczególne wyróżnienie: Kinga Wójcik, Karolina Kular.

Wyróżnienie: praca zbiorowa: Zuzanna Sambór, Wiktoria Paś, praca zbiorowa: Roksana Szczygieł, Karolina Sczygieł.

  1. Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich

Szczególne wyróżnienie: praca zbiorowa: Oliwia Rogala, Oskar Rogala, praca zbiorowa: Anna Buczek, Dawid Buczek. Julia Góra.

Wyróżnienie: Katarzyna Jagła, Izabela Bieniek, Maciej Suchenko, praca zbiorowa: Krzysztof Gądek, Łukasz Gądek, praca zbiorowa: Julia Kabat, Zuzanna Turek.

  1. Szkoła Podstawowa w Koszycach

Szczególne wyróżnienie: Mateusz Rawecki, Karol Patriak, Szymon Wileczek, Weronika Przytuła, Wiktoria Gajówka, Gabriela Przybylska, Kacper Przybylski, Kacper Węgrzyn, Cyprian Gaik, praca zbiorowa: Igor Rusiecki, Roksana Rester, Bartosz Wileczek, Dawid Gawron, praca zbiorowa: Weronika Szczęsna, Kulia Szczęsna, Jakub Szczęsny, praca zbiorowa: Patryk Marzec, Wojciech Pluciński.

Wyróżnienia: Damian Gustak, Kamila Grzybek, Maria Pawełek, Bartosz Niedźwiedź, Emilia Dobosz, Zuzanna Biedak, Izabela Morsztyn, Daniel Kapusta, Julia Liszka, Filip Czesak, Dominik Badoń,  praca zbiorowa: Amelia Nowak, Aleksandra Górak, praca zbiorowa: Filip Kisiel, Kacper Wesołowski.

  1. Kazimierski Ośrodek Kultury w Kazimierzy Wielkiej

Szczególne wyróżnienie: praca zbiorowa: Filip Zapiór, Alicja Stępień, Zuzanna i Amelia Polanko, Patrycja Kulik, Nadia Iwan.

  1. Gimnazjum Samorządowe w Proszowicach

Szczególne wyróżnienie: Adrianna Cała

  1. Gimnazjum Samorządowe w Kazimierzy Wielkiej

Szczególne wyróżnienie: Kamil Adamski.

Dyrekcja Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach składa wszystkim uczestnikom konkursu wyrazy uznania i podziękowania za wkład pracy i zaangażowane w kultywowaniu tej pięknej tradycji.