BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj508
mod_vvisit_counterWczoraj2149
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12463
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień12767
mod_vvisit_counterObecny miesiąc44710
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc65406
mod_vvisit_counterŁącznie2371407

Online (20 minut temu): 14
Twój IP: 54.81.8.73
,
Dzisiaj: Wrz 23, 2017
X Przegląd Kolęd i Pastorałek 2017 PDF Drukuj Email

11 stycznia 2017r. odbył się X Jubileuszowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy konkursu występowali w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponad gimnazjalne, inne placówki (ośrodki i centra kultury, szkoły muzyczne, grupy nieformalne).

W konkursie wzięło udział 107 osób.

Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa w Koczanowie – 2 osoby

Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku – 1 osoba

Szkoła Podstawowa w Igołomi – 5 osób

Szkoła Podstawowa w Sierosławicach – 5 osób

Szkoła Podstawowa w Koszycach – 3 osoby

Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich – 15 osób

Szkoła Podstawowa w Opatowcu – 1 osoba

Szkoła Podstawowa w Bejscach -7

Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach - 13

Gimnazja

Gimnazjum w Koczanowie – 3 osoby

Gimnazjum w Nowym Brzesku – 7 osób

Gimnazjum w Igołomi – 8 osób

Gimnazjum w Proszowicach – 1 osoba

Gimnazjum w Sierosławicach – 7 osób

Gimnazjum w Koszycach – 2 osoby

Gimnazjum w Opatowcu – 3 osoby

Gimnazjum w - Czyżowicach - 4

Szkoły ponad gimnazjalne

Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej – 12 osób

Inne placówki

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Koszycach – 25 osób

Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach – 4 osoby

Trio z Opatowca – 3 osoby

Wyniki przeglądu

Soliści ze szkół podstawowych

I miejsce – ex aequo Martyna Kozakowska SP Koszyce i Natalia Wróbel SP Opatowiec

II miejsce – Aleksandra Twaróg SP Nowe Brzesko

III miejsce – Benedykt Bukowiecki – SP Książnice Wielkie

Wyróżnienia: Julia Gorczyca – SP Koczanów, Patrycja Podobińska SP Koczanów, Damian Głowa SP Igołomia.

Duety

I miejsce – Kamila Batko i Maria Pawełek – SP Koszyce

Zespoły

I miejsce - ex aequo Zespół Wokalny SP Sierosławice i Zespół Wokalny SP Dobiesławice

II miejsce - Zespół Wokalny SP Bejsce

III miejsce - ex aequo Zespół Wokalny SP Igołomia, Zespół Wokalny Schola Książnice Wielkie.

Gimnazja:

Soliści:

I miejsce - ex aequo Nikola Wróbel Gimnazjum w Opatowcu i Agata Skotarska – Gimnazjum w Proszowicach

II miejsce – Jakub Sowa Gimnazjum w Koczanowie

III miejsce – Olga Czarnecka Gimnazjum w Koczanowie

Duety:

I miejsce - ex aequo duet Justyna Charzewska i Aleksandra Armatys Gimnazjum w Nowym Brzesku, oraz duet Nikola Kozioł i Emilia Kozioł Gimnazjum w Opatowcu.

II miejsce – duet Wiktoria Maj i Nikola Krzyżanowska Gimnazjum w Koszycach

III miejsce – Martyna Cisak i Alicja Drobniak Gimnazjum w Koszycach.

Zespoły:

I miejsce – Zespół Wokalny z Gimnazjum w Sierosławicach

II miejsce – Zespół Wokalny z Gimnazjum w Nowym Brzesku

III miejsce – Zespół Wokalny z Gimnazjum w Igołomii

Wyróżnienia w kategorii zespołów:

Zespół Wokalny z Gimnazjum w Czyżowicach

Szkoły ponad gimnazjalne

I miejsce – Zespół Wokalny z Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej

Inne placówki (ośrodki kultury, szkoły muzyczne, grupy nieformalne)

I miejsce – Zespół Wokalny z Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach

I miejsce – Zespół Wokalny Trio z Opatowca

I miejsce – Zespół muzyczno-wokalny ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Koszycach.

Występy uczestników przeglądu oceniało Jury w składzie: Krystyna Majewska-Szymańska – przewodnicząca jury, Siostra Gaudencja – Ewa Poniatowska, Grażyna Kutnik, Ryszard Stojek.

Zdjęcia