BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4230
mod_vvisit_counterWczoraj6235
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10465
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień38564
mod_vvisit_counterObecny miesiąc130819
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc126007
mod_vvisit_counterŁącznie4156326

Online (20 minut temu): 75
Twój IP: 54.86.132.30
,
Dzisiaj: Cze 24, 2019
„Weekend z Funduszami” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 13:41

W dniach 9-10 czerwca w Proszowicach odbędzie się „Weekend z Funduszami”. Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce. Tegoroczny cykl pod nazwą „Weekend z Funduszami”, zaplanowany jest w okresie od kwietnia do października, w 15 miejscowościach regionu. Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi zarówno w kontekście aktualnych naborów, jak i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu.

W dniach 09-10 czerwca Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE zagoszczą na proszowickim Rynku. W sobotę od 9:00 do 17:00 nasi specjaliści będą udzielać informacji m.in. na temat możliwości skorzystania z unijnego wsparcia na rozwój istniejącego biznesu, założenie działalności gospodarczej, wymianę starego pieca na ekologiczny itp. To świetna okazją, aby bezpłatnie skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Z kolei w niedzielę - oprócz konsultacji – zaplanowano m.in. :

• prezentacje naszych Beneficjentów: unikalne urządzenia edukacyjne z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie, innowacyjna podłoga interaktywna firmy LavaVision, analityczny system telemedyczny Carna Life, rozpoznający ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG, pokaz technologii grzewczych piątej klasy firmy Protech Sp. z. o. o., gry i zabawy z dinozaurem z Parku "Dinolandia"w Inwałdzie

• konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book

• kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (plakat proszowice.png)plakat proszowice.png391 Kb
 

Szukaj

System Powiadamiania

Bezpłatna Aplikacja

Blisko

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Klienta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl