BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2664
mod_vvisit_counterWczoraj3046
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8529
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18251
mod_vvisit_counterObecny miesiąc35149
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc111925
mod_vvisit_counterŁącznie3405941

Online (20 minut temu): 49
Twój IP: 54.167.18.170
,
Dzisiaj: Lis 13, 2018
Dialog obywatelski PDF Drukuj Email
środa, 11 lipca 2018 12:23

6 lipca po raz kolejny zostało zorganizowane przez Urząd Gminy Koszyce spotkanie środowiska organizacji pozarządowych działających na terenie gminy, radnych i sołtysów. Podczas spotkania w Muzeum Ziemi Koszyckiej w Koszycach, wykład na temat dialogu obywatelskiego i samorządności wygłosić miał pan Kazimierz Barczyk - poseł na Sejm I i III kadencji, były sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, sędzia i adwokat, jednak ze względów służbowych nie mógł uczestniczyć w spotkaniu. Pomimo nieobecności pana Barczyka, w spotkaniu wziął udział Pan Zdobysław Milewski – Dyrektor Kancelarii Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Pan Milewski w latach 1981–1990 był nauczycielem akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 1 września 1992 do 27 października 1993 pełnił funkcję sekretarza prasowego premier Hanny Suchockiej, a w latach 1993–1997 sprawował mandat posła na Sejm II kadencji. Pan Dyrektor podczas spotkania mówił o budowie samorządu na bazie gmin i powiatów oraz miejskich stref usług publicznych przeplatając swoje wypowiedzi nutką humoru. W kolejnych  punktach spotkania zostały omówione sprawy związane z funduszem sołeckim i budżetem obywatelskim jako szansa dla gmin w budowaniu aktywności społecznej, a także inicjatywy realizowane w I półroczu przez stowarzyszenia działające na terenie gminy. Z uwagi na przygotowywanie dożynek gminnych, które mają odbyć się w sierpniu została przybliżona organizacja imprezy. Podczas spotkania można było skosztować potrawy i słodkości przygotowane przez Stowarzyszenie Książnice Małe – Aktywni Razem oraz Stowarzyszenie Kobiet Kreatywnych Wsi Rachwałowice.

Zdjęcia

 

 

Szukaj

WYBORY 2018

Wybory Samorządowe 2018

 

 

 

 

 

Słowniczek Wyborczy

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Biuro Obsługi Petenta

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl