BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj447
mod_vvisit_counterWczoraj2045
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4354
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14437
mod_vvisit_counterObecny miesiąc24756
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc28790
mod_vvisit_counterŁącznie6330508

Online (20 minut temu): 32
Twój IP: 3.236.228.250
,
Dzisiaj: Apr 13, 2021
MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU PDF Print E-mail
Friday, 17 May 2019 09:24

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od  16:00 do 19:00 w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, przy  ul. Racławickiej 56. Seminarium adresowane jest do lokalnych liderów, w tym szczególnie Sołtysów oraz przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich. Udział w seminarium wymaga zgłoszenia. Adres e-mail do przesłania zgłoszenia: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it telefon: 12 619 84 55. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Seminarium jest nieodpłatny.

 

Dodatkowe bardzo ważne informacje:

Budynek UMWM jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową - posiada windy, podjazdy. Dla osób z niepełnosprawnością istnieje możliwość zaplanowania dodatkowych udogodnień. W przypadku, jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w tym zakresie lub powinniśmy dla Państwa zaplanować posiłek w oparciu o specjalną dietę (np. wegetariańską, bezlaktozową, bezglutenową) prosimy o informację nie później niż do 31 maja 2019 r. na mail lub telefon podany w zaproszeniu.

Dojazd do budynku UMWM komunikacją miejską (MPK) z Dworca Głównego w Krakowie jest możliwy autobusem 130 (kierunek: Azory). Uczestnicy, którzy przyjadą własnym transportem (bus, samochód) będą mogli skorzystać z parkingu przy Urzędzie Marszałkowskim po wcześniejszym zgłoszeniu  na mail lub telefon podany w zaproszeniu  (ilość miejsc ograniczona). Uczestnicy mogą także  korzystać z parkingów w strefie płatnego parkowania w Krakowie - w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–20.00. Na wszystkich ulicach wjazdowych do strefy płatnego parkowania ustawione są znaki drogowe D-44 (strefa parkowania). Kierowca mijając ten znak jest informowany, że wjeżdża do obszaru, na którym zobligowany jest przepisami prawa do uiszczenia opłaty za postój. Odwołanie obszaru objętego strefą płatnego parkowania oznakowane jest znakami D-45 (koniec strefy parkowania).

Katarzyna Lis

Specjalista ds. rekrutacji i promocji

Projekt „Kierunek Kariera”

Zespół Podnoszenia Kwalifikacji Dorosłych (PKD)

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków

tel. +48 12 619 84 55 lub 727797967 , faks +48 12 422 97 85

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.wup-krakow.pl

 

ATTACHMENTS TITLE
FILEFILE SIZE
DOWNLOAD THIS FILE (zaproszenie pdf.pdf)zaproszenie pdf.pdf82 Kb
DOWNLOAD THIS FILE (program kolor.pdf)program kolor.pdf123 Kb
 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl