BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj855
mod_vvisit_counterWczoraj1699
mod_vvisit_counterW tym tygodniu6223
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień13602
mod_vvisit_counterObecny miesiąc4457
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc58553
mod_vvisit_counterŁącznie6281419

Online (20 minut temu): 24
Twój IP: 3.235.108.188
,
Dzisiaj: Mar 03, 2021
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dla inwestycji pn.: Opracowanie kompleksowej dokumentacji do uzyskania decyzji ZRID dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków” PDF Print E-mail
Friday, 24 April 2020 07:09

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dla inwestycji pn.: Opracowanie kompleksowej dokumentacji do uzyskania decyzji ZRID dla zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku gr. woj. świętokrzyskiego – Kraków” w podziale na 3 części, dla; Części 1 od km ok.292+493 do km ok.308+124 (długość ok. 15,63 km) zlokalizowanej na terenie powiatu proszowickiego w gminie Koszyce.

Konsultacje odbędą się w terminie od 30.04.2020 do 21.05.2020r.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez koronawirus konsultacje społeczne odbędą się w sposób elektroniczny.

Wszystkie materiały informacyjno-konsultacyjne takie jak: prezentacja multimedialna, orientacja, plan zagospodarowania przestrzennego oraz ankieta jak również niezbędne informację dotyczące przebiegu konsultacji zostały zamieszczone na stronie internetowej http://dk79koszyce.pl/ z możliwością ich pobrania.

Wypełnione ankiety wyrażające opinię, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji Projektowej tj. firmy IVIA S.A. na adres mailowy : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do dnia 21.05.2020r.

W dniach 04.05.2020 r. oraz 11.05.2020 r. prowadzony będzie w godzinach 7-19 dyżur telefoniczny przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerami telefonów:

Kierownik Projektu Wykonawcy, Monika Jaszczyk tel.: +48 606 474 626

Biuro Wykonawcy, Pracownia Drogowa tel.: +48 668 329 517

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl