BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1453
mod_vvisit_counterWczoraj1452
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1453
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień11626
mod_vvisit_counterObecny miesiąc11313
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc58553
mod_vvisit_counterŁącznie6288275

Online (20 minut temu): 26
Twój IP: 3.220.231.235
,
Dzisiaj: Mar 07, 2021
Wymiana źródeł ciepła - kotły ekogroszek PDF Print E-mail
Tuesday, 30 June 2020 10:38

Urząd Miasta i Gminy Koszyce informuje mieszkańców gminy Koszyce którzy we wrześniu/październiku/listopadzie ubiegłego roku zgłaszali chęć udziału w projekcie dotyczącym wymiany kotłów na kotły nowej generacji typu ekodesign w zakresie paliwa ekogroszek na terenie Gminy Koszyce (nabór wniosków grudzień 2019 r.) iż w dniu 28 maja 2020 roku Zarząd Województwa Małopolskiego na mocy Uchwały Nr 760/20 w sprawie zatwierdzenia listy ocenionych projektów oraz wyboru projektów do dofinansowania w ramach konkursu nr RPMP.04.04.03-IZ.00-12-039/19, 4 Osi Priorytetowej Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) – SPR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM) dokonał wyboru do dofinansowania 5 projektów (z 27 złożonych) na maksymalną całkowitą kwotę dofinansowania 3 283 900,72 zł. Pozostałe projekty, w tym projekt GMINY KOSZYCE  z uwagi na brak dostępnej w konkursie alokacji, został umieszczony na liście rezerwowej.

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl