BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj159
mod_vvisit_counterWczoraj2640
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5414
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień16148
mod_vvisit_counterObecny miesiąc10885
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc68923
mod_vvisit_counterŁącznie7245523

Online (20 minut temu): 44
Twój IP: 3.235.228.219
,
Dzisiaj: Jul 05, 2022
Noworoczne spotkanie z nauczycielami PDF Print E-mail
Monday, 10 January 2011 12:19

5 stycznia 2011 r. w Muzeum Ziemi Koszyckiej  z inicjatywy i na zaproszenie  Wójta Gminy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne z nauczycielami Gminy Koszyce. Uczestniczyli w nim zaproszeni nauczyciele pracujący w Centrum Oświatowym w Koszycach, w Szkole Podstawowej w Książnicach Wielkich, nauczyciele emeryci, przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działającego na terenie naszej gminy, a także księża.

Pan Wójt złożył wszystkim zebranym życzenia noworoczne. W swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom za pracę i zaangażowanie. Życzył zdrowia, satysfakcji z pracy z młodzieżą oraz osiągnięcia zamierzonych celów. Poinformował także o zamierzeniach gminy dotyczących rozbudowy przyszkolnych obiektów sportowych w postaci boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, placu rekreacyjnego, oświetlenia całości kompleksu sportowego a także o zamiarze budowy nowej hali sportowej.

Życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy skierowali również do Pana Wójta przedstawiciele przybyłych gości, Dyrekcja szkół w Koszycach i Książnicach Wielkich, przedstawiciele emerytowanych nauczycieli, księża proboszczowie, przedstawiciele TPD.

Atmosferę i uroczysty klimat świątecznego spotkania dopełnił koncert zespołu Blue Brass Band z Krakowa http://www.bbb.art.pl/. Zebrani z ogromną przyjemnością wysłuchali koncertu na który złożyły się utwory taneczne, standardy jazzowe, polskie i zagraniczne przeboje. Po koncercie goście spotkania, zostali zaproszeni na poczęstunek.

Zdjęcia

 

Szukaj

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Pomoc Obywatelom Ukrainy

Pomoc Obywatelom Ukrainy

ePUAP

e_puap

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl

aPUAP

e_puap

MKDNiS