BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1984
mod_vvisit_counterWczoraj3001
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12661
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień29569
mod_vvisit_counterObecny miesiąc101601
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc116789
mod_vvisit_counterŁącznie7738664

Online (20 minut temu): 42
Twój IP: 18.232.127.73
,
Dzisiaj: Lis 30, 2022
Deklaracja dostępności PDF Drukuj Email
wtorek, 22 września 2020 22:16

Wstęp deklaracji

Miasto i Gmina Koszyce dokłada starań, aby zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 848) oraz Decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2018/1523 z dnia 11 października 2018 r. ustanawiającą wzór oświadczenia w sprawie dostępności zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2102 w sprawie dostępności stron internetowych i mobilnych aplikacji organów sektora publicznego. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony: http://www.koszyce.gmina.pl

Dane teleadresowe jednostki:

Urząd Miasta i Gminy Koszyce

ul. Elżbiety Łokietkówny 14,

32-130 Koszyce

Telefon: +48 413514048

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data publikacji strony internetowej: 19-12-2009

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 22-09-2020

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta i Gminy Koszyce oraz skorzystano z dostępnego narzędzia do oceny strony: Test - European Internet Inclusion Initiative (http://checkers.eiii.eu/), z którego wynika, że strona internetowa www.koszyce.gmina.pl spełnia wymagania w 86.86%.

Strona jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:
  • Zamieszczone na stronie informacje, w postaci załączników, nie są dostępne cyfrowo w całości lub części.

Dokłada się starań, aby bieżąco usuwać stwierdzane bariery na stronie internetowej.

Data sporządzenia deklaracji

Deklarację sporządzono dnia 2022-03-31

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: Paweł Maj

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon: +48 413514048

Procedura wnioskowo-skargowa

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie możne złożyć skargę z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich: www.rpo.gov.pl

Dostępność architektoniczna

Budynek Urzędu Miasta i Gminy Koszyce znajduje się przy ul. Elżbiety Łokietkówny 14 w Koszycach.

Do budynku prowadzą dwa wejścia:

  1. od strony ul. Elżbiety Łokietkówny
  2. od strony bocznego parkingu
Od strony wschodniej (boczny parking) zlokalizowany jest podjazd dla osób niepełnosprawnych, który prowadzi do wejścia od strony ul. Elżbiety Łokietkówny

Budynek jest częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych:

  • przy Urzędzie znajdują się 2 miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych, jedno na parkingu od ul. Elżbiety Łokietkówny, drugie na bocznym parkingu.
  • W budynku na parterze znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
  • Przy schodach zamontowano poręcze.