BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj276
mod_vvisit_counterWczoraj1990
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8301
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15696
mod_vvisit_counterObecny miesiąc51486
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc68435
mod_vvisit_counterŁącznie6269895

Online (20 minut temu): 28
Twój IP: 3.238.7.202
,
Dzisiaj: Feb 25, 2021
Gmina Koszyce zakończyła modernizację ujęcia wody w Modrzanach. PDF Print E-mail
Thursday, 22 October 2020 09:37

Zakończyła się modernizacja ujęcia wody w Modrzanach. Inwestycja była możliwa dzięki pożyczce udzielonej gminie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w wysokości 1 228 339,97 zł. Całkowita wartość zakończonego zadania stanowi kwotę 1 597 524,00 zł. Zadanie pod nazwą „Modernizacja ujęcia wody, stacji uzdatniania wody w miejscowości Książnice Wielkie wraz z budową zbiorników wody pitnej i modernizacją pompowni wody w Zagaju Książnickim” polegało na wykonaniu 3 kluczowych inwestycji pozwalających na zwiększenie i zmagazynowanie większej ilości uzdatnionej wody oraz polepszeniu parametrów i jakości dostarczanej wody do odbiorców końcowych, czyli mieszkańców sołectw Książnice Wielkie, Zagaje Książnickie, Modrzany, Dolany oraz Jaksice.

W ramach inwestycji wykonano modernizacje istniejących studni głębinowych w ilości 2 szt. ( St-1, St-2 ) wraz z ponownym uruchomieniem do eksploatacji i modernizacją 1 szt. ( St-3), Zmodernizowano stację uzdatniania wody w Książnicach Wielkich poprzez demontaż istniejącego ogrodzenia, wykonanie wjazdu na działkę oraz dojazdu do budynku SUW z kostki brukowej, montaż ogrodzenia panelowego, montaż nowej bramy wjazdowej, dostosowanie istniejącej instalacji elektrycznej w budynku SUW, wymiana oświetlenia zewnętrznego terenu SUW na oświetlenie LED, wykonanie instalacji odgromowej, montaż zmiękczacza wody, montaż lamp UV do dezynfekcji wody, montaż układu sterowania i automatyki z wizualizacją stanów pracy, ilości wody podanej do sieci wodociągowej, ciśnienia, kompleksowa wymiana armatury zabudowanej wewnątrz budynku SUW, wymiana złoża filtra pośpiesznego w zbiorniku hydrofiltra, wymiana sprężarki, wymiana armatury pionowej, wymiana 2 chloratorów z instalacją tłoczną, wykonanie koniecznych prac przy budynku stacji uzdatniania wody, w tym wymiana stolarki okiennej, opaska wokół budynku, wymiana obróbek blacharskich, wymiana pokrycia dachowego, roboty towarzyszące i porządkowe.

Wybudowano dwa zbiorniki na wodę uzdatnioną wraz z wykonaniem ogrodzenia, wjazdu na działkę oraz dojazdu do budynku pompowni z kostki brukowej, dostosowano istniejącą instalacje elektryczną w budynku pompowni, wykonano instalacje odgromową, dokonano wymiany zestawu hydroforowego, zamontowano układ sterowania i automatyki z wizualizacją stanów pracy w tym ilości wody podanej do sieci wodociągowej, poziomu wody w zbiorniku.

Zdjęcia wykonanej inwestycji pod nazwą "Modernizacja ujęcia wody, stacji uzdatniania wody w miejscowości Książnice Wielkie wraz z budową zbiorników wody pitnej i modernizacją pompowni wody w Zagaju Książnickim".

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl