BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj203
mod_vvisit_counterWczoraj1990
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8228
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15696
mod_vvisit_counterObecny miesiąc51413
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc68435
mod_vvisit_counterŁącznie6269822

Online (20 minut temu): 21
Twój IP: 3.238.7.202
,
Dzisiaj: Feb 25, 2021
Informacja - wywóz śmieci PDF Print E-mail

Urząd Miasta i Gminy Koszyce przypomina, iż w miesiącu Listopad 2020 NIE ODBĘDZIE SIĘ zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Wynika to z faktu, iż od stycznia do sierpnia obowiązywała poprzednia umowa na obiór odpadów komunalnych, która zakładała zbiórkę listopadową. Jednakże od września br. w związku z obowiązującą nową umową taka zbiórka nie została przewidziana. We wrześniu zostały wydane nowe harmonogramy zbiórki odpadów, celem rozdysponowania w poszczególnych sołectwach, które zawierały informacje o comiesięcznej zbiórce oraz o funkcjonowaniu PSZOK. Należy nadmienić, iż od września czynny jest dwa razy w miesiącu Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Włostowicach, do którego można dostarczać odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny itd.

Najbliższy termin przyjmowania odpadów na PSZOK to 7 listopada oraz 21 listopada (sobota) Wszystkie bieżące informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi, funkcjonowania PSZOK dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Koszyce w zakładce Gospodarka odpadami.

 

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl