BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj335
mod_vvisit_counterWczoraj2936
mod_vvisit_counterW tym tygodniu15328
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień22765
mod_vvisit_counterObecny miesiąc55271
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc90821
mod_vvisit_counterŁącznie7380730

Online (20 minut temu): 48
Twój IP: 18.207.157.152
,
Dzisiaj: Aug 19, 2022
Ogłoszenie konsultacji społecznej PDF Print E-mail
Ogłoszenia
Friday, 23 November 2012 12:45

Ogłoszenie konsultacji społecznej

W związku z obowiązkiem dostosowania Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Koszyce do wojewódzkiego planu gospodarki odpadami zgodnie z nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U. z 2012 r. poz. 391) poniżej zamieszcza się projekt Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Koszyce celem dokonania konsultacji społecznych.

W konsultacjach mogą brać udział organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 roku, Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

Konsultacje zostaną przeprowadzone od dnia 23.11.2012 roku do dnia 07.12.2012 roku.

Celem konsultacji jest poznanie uwag, opinii i wniosków w sprawie projektu w/w Regulaminu. W trakcie konsultacji istnieje więc możliwość wyrażenia pisemnej opinii lub uwag do załączonego projektu Regulaminu, zgodnie z załączonym poniżej wzorem formularza konsultacji.

Wypełniony formularz konsultacji można w terminie do dnia 07.12.2012 rok, dostarczyć do Urzędu Gminy Koszyce, ul. Łokietkówny 14, 32-130 Koszyce, osobiście, pocztą lub na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Konsultacje mają charakter opiniodawczy, a ich wyniki nie są wiążące. W procesie konsultacji będą rozpatrywane uzasadnione propozycje zmian. Uwagi i opinie zgłoszone anonimowo lub po godzinie 15.30 dnia 07.12.2012 roku nie będą rozpatrywane.

 

Wójt Gminy Koszyce

 

 

Szukaj

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Pomoc Obywatelom Ukrainy

Pomoc Obywatelom Ukrainy

ePUAP

e_puap

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2022        Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl

aPUAP

e_puap

MKDNiS