BrowseIn35Languages

Browse this website in:

Odsłon

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj581
mod_vvisit_counterWczoraj1700
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5330
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15070
mod_vvisit_counterObecny miesiąc71573
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc71750
mod_vvisit_counterŁącznie5990224

Online (20 minut temu): 19
Twój IP: 100.24.125.162
,
Dzisiaj: Paź 28, 2020
Złote gody w Koszycach PDF Drukuj Email
niedziela, 26 października 2014 18:22

17 października 2014r.  w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha  w Koszycach odbyła się uroczystość związana z 50-leciem pożycia małżeńskiego.

 

Złote gody obchodzili Państwo: Elżbieta i Marian Bogdałowie zamieszkali Jaksice, Helena i Adam Dąbrowscy zamieszkali Piotrowice, Maria  i Edward Kaczmarczykowie zamieszkali Jankowice, Maria i Marian Zdzisław Koziołowie zamieszkali Koszyce, Marianna i Czesław Nowakowie zamieszkali Piotrowice, Elżbieta i Stanisław Oraczowie zamieszkali Rachwałowice, Maria i Ryszard Słyszowie zamieszkali Koszyce, Maria i Czesław Wilczakowie zamieszkali w Jaksicach, Krystyna i Roman Wojtasikowie zamieszkali Rachwałowice.

Wójt Gminy Koszyce – Stanisław Rybak wręczył Jubilatom, okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej- Bronisława Komorowskiego. Były też kwiaty, wydawnictwa poświęcone gminie Koszyce, lampka wina i wspólny obiad.

Uroczystość uświetnił koncert zespołu Blue Brass Band z Krakowa. Zespół wykonał znane i lubiane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej specjalnie przygotowane na tę uroczystość. Było też wspólne śpiewanie.

Wójt Gminy składając życzenia Jubilatom zachęcał do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym gminy.  Udziału w projektach realizowanych na rzecz ludzi starszych mających za zadanie integrację i zwiększenie aktywności. Podkreślając, że aktywność w różnych dziedzinach życia przedłuża życie, życzył aby w takiej samej grupie spotkać się za 10 lat na kolejnej okrągłej rocznicy.

Zdjęcia

 

Szukaj

Status miasta dla Koszyc

Status miasta dla Koszyc

Formularze do pobrania

Formularze do pobrania

Potwierdzanie Profilu Zaufanego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

Rodzina 500 plus

Dobry Start 300 dla ucznia

Znajdź nas na facebooku

 

Mapa Gminy

Mapa Gminy Koszyce - system informacji przestrzennej

Mapa Gminy Koszyce

Gmina Koszyce w Google Maps

Turystyka

Syst. Inf. Przestrzennej

biay

Filmy promocyjne

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Gmina Koszyce - Film promocyjny

Film promocyjny - Moja mała Ojczyzna

koszyce-1-m

Miasta partnerskie

Crisolles  Crisolles

Zaleszczyki  Zaleszczyki

HUN_Derecske_COADerecske

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Muzeum Ziemi Koszyckiej

{nomultithumbs}

Gospodarka Komunalna

Strona internetowa Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszycach

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Kącik przedsiębiorcy

Link do strony biznes.gov.pl